Biz Kimiz

Biz Kimiz

Türkiyenin Lider Fal Kulübü Hakkında

 

Fal kulübü, Türkiyenin yetenekli falcılar ve fala meraklı insanları bir araya getiren bir platformdur. Gerçek falcılar ile etkileşim kurabileceğiniz, fal baktırabileceğiniz ve fal bakabileceğiniz sayfamız, sizlere eşsiz bir fal deneyimi yaşamanız için aracı ve yardımcı oluyor.

 

Fal Külübü Fal Deneyimi

Sitemizde kullanıcıların falcılar hakkında yaptığı yorumlara ve verdiği oylara bakarak, size uygun olduğunu düşündüğünüz falcıları seçebilir ve falınıza baktırabilirsiniz. 

 

Falıma Nasıl Baktırabilirim?

Kahve Falı, Rüya Tabiri, Tarot Falı, Astroloji, Katina Aşk Falı ve Dert Ortağı gibi kategorilerde servis hizmeti verilmektedir.Falcı ve Fal baktırmak isteyenler için hazırlanmış program ile hizmet vermektedir. Geleneksel Türk Kahvesi’nin eşsiz tadını aldıktan sonra öylece bir kenara bırakamayanlardansanız, Tarot’un eşsiz gizemine karşı koyamayıp bir kart da ben seçeyim diyenlerdenseniz, Katina’nın aşkının gücüne tanıklık etmek isteyen, Astroloji’nin yıldızlarla dolu dünyasındaki yerinizi merak edenlerdenseniz, Falkulübüne dahil olma zamanınız gelmiş demektir.

 

Fal Kulübüne Falcı Olarak Nasıl Hizmet Verebilirim?

 

Yapmanız gereken sitemize üye olarak Fal Başvurusu linkini takip edip, sizden istenen bilgileri doldurarak başvurunuzun onaylanmasını beklemektir.

Sitemimizdeki falcılar da tamamen online bir platform üzerinden sisteme dahil oluyorlar. Falcıların nasıl kazanç elde edeceği ile ilgili detaylar falcı adaylarına mail yoluyla bildirilir.

Falcılık hizmeti tamamen ücretsizdir, başvurunuzun onaylanması durumunda istediğiniz zaman falcı profilinizi tamamen silebilirsiniz.

Fal Kulübüne falcı olarak katılmak için Tıklayınız.

Popüler Aramalar